Dobro došli na službene stranice općine Baška Voda
Srdačno Vas pozdravljam i nadam se da ćete na ovim stranicama pronaći dosta važnih informacija o općini Baška Voda, Općinskom vijeću, općinskoj upravi , općinskim ustanovama i poduzećima, te o športskim, kulturnim i drugim udrugama koje djeluju na području općine. Josko Roščić, načelnik Općine Baška Voda

Događanja

Petak, 27.07.2018.

23. Baškovoško lito

Kulturno ljeto Baške Vode

Općina Baška Voda u suradnji s Turističkom zajednicom Općine Baška Voda i ovog je ljeta   za svoje mještane i posjetitelje pripremila niz kulturnih i zabavnih događanja.
 
Vjerujemo da ćete  uživati uz zvuke poznatih  glazbenih izvođača,  glazbene izvedbe Općinske limene glazbe Baška Voda, izvedbe folklornih plesova, ribarskih  večeri, dance marathona i ostalih događanja Baškovoškog lita.

Svim mještanima i dragim posjetiteljima želimo lijep provod i nezaboravne trenutke provedene u Baškoj Vodi!
 Baškovoško lito 2018.
Izrada i održavanje: NV Nove vibracije