Petak, 27.07.2018.

23. Baškovoško lito

Kulturno ljeto Baške Vode

Općina Baška Voda u suradnji s Turističkom zajednicom Općine Baška Voda i ovog je ljeta   za svoje mještane i posjetitelje pripremila niz kulturnih i zabavnih događanja.

Vjerujemo da ćete  uživati uz zvuke poznatih  glazbenih izvođača,  glazbene izvedbe Općinske limene glazbe Baška Voda, izvedbe folklornih plesova, ribarskih  večeri, dance marathona i ostalih događanja Baškovoškog lita.

Svim mještanima i dragim posjetiteljima želimo lijep provod i nezaboravne trenutke provedene u Baškoj Vodi!

Baškovoško lito 2018.