Dobro došli na službene stranice općine Baška Voda
Srdačno Vas pozdravljam i nadam se da ćete na ovim stranicama pronaći dosta važnih informacija o općini Baška Voda, Općinskom vijeću, općinskoj upravi , općinskim ustanovama i poduzećima, te o športskim, kulturnim i drugim udrugama koje djeluju na području općine. Josko Roščić, načelnik Općine Baška Voda

Novosti

Utorak, 04.09.2018.

9. Sjednica Općinskog vijeća Baška Voda

Općinsko vijeće Baška Voda na svojoj 9. sjednici održanoj dana 4. rujna 2018. godine donijelo je Odluku o izvršenju Proračuna za 2017. godinu, Odluku o izvršenju proračuna Općine Baška Voda za šest mjeseci 2018. godine, Odluku o izmjeni i dopuni Proračuna Općine Baška Voda za 2018. godinu kao i ostale  odluke sukladno  predloženom dnevnom redu.
Sve donesene odluke objavljene su u službenom glasilu GL br. 9/18


Glasnik br. 9/18
Izrada i održavanje: NV Nove vibracije