Ponedjeljak, 22.10.2018.

Općina Baška Voda ponovno organizira putovanje u Vukovar povodom Dana sjećanja na žrtvu Vukovara

Općina Baška Voda i ove godine za svoje mještane organizira putovanje u Vukovar povodom obilježavanja Dana sjećanja na žrtvu Vukovara.

Polazak se planira dana 17. studenoga u 19,00 sati a povratak se planira dana 20. studenoga.
Učešće u putovanju se plaća 300,00 kuna po osobi. Uplatnice se mogu preuzeti svakim radnim danom  na blagajni Općine Baška Voda do 28. listopada. U cijenu je uračunat prijevoz i 2 noćenja s doručkom.
Broj mjesta je ograničen na 40 osoba, a prednost imaju prijavljeni koji su predočili potvrdu o uplati.