Petak, 21.12.2018.

28. prosinca podijeljene stipendije

Općinski načelnik će dana 28. prosinca s početkom u 11 sati dodijeliti stipendije studentima s područja Općine Baška Voda

Općina Baška Voda će za studentsku/učeničku   godinu 2018/19.  ukupno dodijeliti 13 stipendija studentima koji su postigli osobite uspjehe u protekloj godini, 2 učeničke stipendije i  7 stipendija studentima iz obitelji slabijeg imovnog stanja.

Novčane potpore će se dodijeliti studentima i učenicima 28. prosinca s početkom u 11,00 sati u prostorijama zgrade lučice u Baškoj Vodi.

Za potporu studentima i učenicima iz Proračuna izdvojeno 350,000,00 kuna.

Općinski načelnik Josko Roščić i zamjenik načelnika Filip Vidulin su studentima i učenicima dodijelili novčane potpore i ugovore o stipendiranju dana 28. prosinca s početkom u 11,00 sati u prostorijama zgrade lučice u Baškoj Vodi.

Općina Baška Voda je  za studentsku/učeničku   godinu 2018/19.  ukupno dodijelila 13 stipendija studentima koji su postigli osobite uspjehe u protekloj godini u mjesečnim iznosima od 75 eura , 2 učeničke stipendije u mjesečnim iznosima od 50 eura i 7 stipendija studentima iz obitelji slabijeg imovnog stanja u mjesečnim iznosima od 100 eura u kunskoj protuvrijednosti po tečaju HNB na dan isplate stipendije.

Općina Baška Voda je ukupno  dodijelila 22 stipendije i 80 novčanih potpora u iznosima od 3.500,00 i 1.500,00 kuna.
Ukupno je za  potporu studentima i učenicima iz Proračuna Općine Baška Voda izdvojeno 350,000,00 kuna.