Srdačno Vas pozdravljam i nadam se da ćete na ovim stranicama pronaći dosta važnih informacija o općini Baška Voda, Općinskom vijeću, općinskoj upravi , općinskim ustanovama i poduzećima, te o športskim, kulturnim i drugim udrugama koje djeluju na području općine. Josko Roščić, načelnik Općine Baška Voda

Novosti

Subota, 22.12.2018.

Općinski načelnik nagradio učenike za postignute uspjehe na natjecanjima

Načelnik Općine Baška Voda Josko Roščić dodijelio je nagrade učenicima s područja Općine Baška Voda koji su u protekloj godini ostvarili uspješne rezultatu u području športa i obrazovanja.

Pehar kao nagradu je dobio Šimun Petar Perasić, polaznik Dječjeg vrtića „JEŽIĆ“ u Baškoj Vodi  koji je u protekloj godini osvojio niz nagrada kao najbolji najmlađi natjecatelj   maratona na kojima je sudjelovao.
Luka Jozipović je nagrađen sa novim kompletom boća, kao dobitnik prve nagrade u boćanju u Hrvatskoj u kategoriji kadeta.
Branimiru Velebitu je uručeno prijenosno računalo  kao nagrada za postignute rezultate u športu  protekloj godini. Na 12 turnira na kojima je sudjelovao, osvojio je pet prvih, pet drugih mjesta i jedno peto mjesto. U konačnom zbroju osvojenih bodova u 2018 g. u svojoj kategoriji, zauzeo je prvo mjesto u Hrvatskoj.
Kim Staničić je  uručeno prijenosno računalo kao nagrada za uspješne rezultate u obrazovanju. U 2018. godini Kim Staničić je osvojila 1. mjesto na državnom natjecanju iz matematike i 2. mjesto na državnom natjecanju iz njemačkog jezika.
Nagrade su dodijeljene u prostorijama Omladinskog doma u Baškoj Vodi u prisustvu nagrađenih učenika i članova njihovih obitelji.
Općinski načelnik Josko Roščić je čestitao učenicima i njihovim roditeljima  na postignutim uspjesima i promociji Baške Vode, te im poželio daljnje uspjehe u radu uz obećanje da će imati punu podršku Općine Baška Voda.

Izrada i održavanje: NV Nove vibracije