Dobro došli na službene stranice općine Baška Voda | Pristup informacijama
Srdačno Vas pozdravljam i nadam se da ćete na ovim stranicama pronaći dosta važnih informacija o općini Baška Voda, Općinskom vijeću, općinskoj upravi , općinskim ustanovama i poduzećima, te o športskim, kulturnim i drugim udrugama koje djeluju na području općine. Josko Roščić, načelnik Općine Baška Voda

Novosti

Četvrtak, 30.05.2019.

30. svibnja Dan Općine Baška Voda

 Proslava povodom Dana Općine Baška Voda, 30. svibnja, zbog najave lošeg vremena planira se za 31. svibanj. Pored svečanosti podizanja Plave zastave, sve posjetitelje očekuje prigodni gastro- zabavni program uz tradicionalni vatromet.

Svim mještankama, mještanima i dragim posjetiteljima Općine želimo sretan Dan Općine Baška Voda 

 
 
Općinski načelnik                                                Zamjenik načelnika
Josko Roščić                                                          Filip Vidulin
 


Program proslave Dana Općine Baška Voda
Izrada i održavanje: NV Nove vibracije