Petak, 02.08.2019.

Svim Hrvaticama i Hrvatima, Hrvatskim braniteljima i njihovim obiteljima, kao i svim građankama i građanima koji iskreno ljube našu slobodnu i neovisnu Republiku Hrvatsku, želimo sretan Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja!

Svim Hrvaticama i  Hrvatima, Hrvatskim  braniteljima i njihovim obiteljima, kao i svim građankama  i građanima koji iskreno ljube našu slobodnu i neovisnu Republiku Hrvatsku, želimo sretan Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja!

Na dan najvećeg praznika naše slobode i neovisnosti, pozivamo sve svoje sugrađane i goste  da s ponosom u čast veličanstvene pobjede Hrvatske vojske, u čast naše Domovine,  proslave ovaj praznik u Baškoj Vodi uz koncert grupe Prljavo kazalište i veličanstven vatromet.

Općinski načelnik                 Zamjenik općinskog  načelnika

Josko Roščić                               Filip Vidulin