Srijeda, 07.08.2019.

Veličanstvena proslava Dana pobjede, domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja u Baškoj Vodi

Dana 5. kolovoza uz prigodni program i čestitku općinskog načelnika,  proslavljen je Dan pobjede, domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja.
Svi posjetitelji Baške Vode uživali su u veličanstvenom vatrometu uz zvuke Općinske limene glazbe Baška Voda i Roso benda uz moto defile MK Baška Voda.
Veliki broj posjetitelja je uživao uz poznate hitove grupe  Prljavo kazalište koji su u Baškoj Vodi napravili veličanstvenu atmosferu povodom  proslave Dana pobjede, domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja.