Srijeda, 07.08.2019.

Općina Baška Voda financira svim učenicima osnovnih škola na području općine Baška Voda radne bilježnice I likovne mape za školsku godinu 2019/2020.

Potpore roditeljima učenika osnovnih škola

Općinski načelnik Josko Roščić donio je odluku o financiranju kupnje radnih bilježnica i likovnih mapa svim učenicima osnovnih škola na području općine Baška Voda.

U cilju potpore roditeljima učenika osnovnih škola, Općina Baška Voda je prethodnih godina financirala školske udžbenike svim učenicima s područja općine Baška Voda.
S obzirom da je Vlada Republike Hrvatske osigurala financijska sredstva za kupnju školskih udžbenika, općinski načelnik je donio odluku o financiranju radnih bilježnica i likovnih mapa.

Odluka