Četvrtak, 18.07.2019.

Održana izvanredna sjednica Općinskog vijeća Baška Voda

Dana 17. srpnja 2019. godine s početkom u 11:00 sati održana je izvanredna sjednica Općinskog vijeća Baška Voda. Općinsko vijeća Baška Voda na sjednici je donijelo: Odluku o utvrđivanju posebnih uvjeta priključenja objekata na vodoopskrbni sustav i sustav odvodnje na području Općine Baška Voda, Odluku  o privremenoj preraspodjeli financijskih sredstava uprihodovanih temeljem naknade za razvoj vodoopskrbnog sustava Općine Baška ...više...

<<     1 2 3 4 5     >>