Konstituirani Mjesni odbori na području Općine Baška Voda

10. srpnja 2018. godine održane su konstituirajuće sjednice Mjesnih odbora Baška Vode, Basta, Promajne, Bratuša i Krvavice

Izabrani predsjednici Mjesnih odbora na području Općine Baška Voda

Slijedom provedenih izbora za članove vijeća Mjesnih odbora na području općine Baška Voda, dana 10. srpnja 2018. godine održane se konstituirajuće sjednice Mjesnih odbora Baška Voda, Basta, Promajne, Bratuša i Krvavice.

Konstituirajućim sjednicama   nazočili su općinski načelnik Josko Roščić, zamjenik općinskog načelnika Filip Vidulin, pročelnica Ureda načelnika Ivana Ursić i referentica Ines Topić, kao predstavnici Općine Baška Voda i izabrani članovi s kandidacijskih lista koji su sudjelovali na izborima za članove vijeća Mjesnih odbora.
Nakon utvrđivanja kvoruma za održavanje konstituirajućih sjednica Mjesnih odbora, nazočnima je podneseno  izvješće o rezultatima izbora za članove vijeća Mjesnih odbora.
Za predsjednika Mjesnog odbora Baška Voda izabran je Toni Jurišić (HDZ) .
Nikša Staničić (HDZ) izabran je predsjednika Mjesnog odbora Bast, a Damir Matijašević (HDZ) za potpredsjednika.
Mila Granić( kandidacijska lista grupe birača nositelj Milan Granić) izabran je za predsjednika Mjesnog odbora Promajna.
Za predsjednika Mjesnog odbora Bratuš izabran je Marin Beroš (HDZ) , a za  potpredsjednika Marino Babić (HDZ) .
Za predsjednika Mjesnog odbora Krvavica izabran je Miro Andrijašević(HDZ), a za potpredsjednika Toni Beroš (HDZ).
Izabrani predsjednici i potpredsjednici zahvalili su na ukazanom povjerenju i pozvali ostale članove Mjesnih odbora na suradnju za dobrobit mjesta.