Obavijest - neovlašteno bacanje građevinskog otpada

3C663C8B3EA149FEAB548421E553E797
REPUBLIKA HRVATSKA
SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
STOŽER CIVILNE ZAŠTITE
OPĆINA BAŠKA VODA

 

 

O B A V I J E S T

 

S obzirom da smo zbog slučaja virusa COVID-19 te svih mjera izdanih od strane Nacionalnog stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, Stožera civilne zaštite Splitsko-dalmatinske županije, kao i Stožera civilne zaštite Općine Baška Voda zatvoreni za promet svih auto-prijevoznika te izvođača radova, za određene je primjećeno da se istoga ne pridržavaju te da svoj građevinski otpad-šut bacaju u potoke i šume, što svakako nije primjereno. 

Mole se svi mještani da ukoliko primjete da netko neovlašteno baca građevinski otpad-šut na neprimjerena mjesta, isto prijave nadležnim osobama, kako bi se takve na valjani način sankcioniralo.

 

Stožer civilne zaštite Općine Baška Voda
Načelnik stožera
Josko Roščić