Obavijest svim korisnicima javno prometnih površina

OBAVIJEST

 

Svim korisnicima javno prometnih površina na području Općine Baška Voda

 

Općinsko vijeće Općine Baška Voda na svojoj 19. sjednici dana 01.09. donijelo je Odluku o djelomičnom oslobađanju od plaćanja poreza na korištenje javno prometnih površina na području Općine Baška Voda za 2020. godinu kao mjeru suzbijanja negativnih gospodarskih posljedica nastalih u uvjetima epidemije COVID-19 na području Republike Hrvatske.

Svi  korisnici koji imaju pravo na umanjenje godišnjeg iznosa poreza na korištenje javno prometnih površina pozivaju se da dostavu svoje zahtjeve do 30.09.2020. godine sukladno odredbama Odluke.

Općinsko vijeće je imenovalo radno tijelo koje će razmatrati svaki zahtjev pojedinačno, a u nastavku donosimo zaključak Općinskog vijeća vezano uz mjeru suzbijanja negativnih gospodarskih posljedica nastalih u uvjetima epidemije COVID-19.

NAPOMENA: Zahtjevi se zaprimaju od ponedjeljka 07.09.2020. godine na Protokol Općine Baška Voda, svaki radni dan od 09:00-11:00 sati.

PDF PDF Zaključak Općinskog vijeća